search

7.-9. klašu skolēni piedalās virtuālajās mācību ekskursijās

16. Aprīlis, 2021

7.-9. klašu skolēni piedalās virtuālajās mācību ekskursijās

Skolēniem līdz mācību gada beigām ir iepēja padziļināti uzzināt par darba tirgu, interesējošiem darba devējiem un profesijām īpaši izveidotā mācību ekskursiju platformā. 

“Ekskursiju platforma ir aktivizēta ar mērķi veicināt skolu izglītības satura ciešāku sasaisti ar reālo dzīvi un skolēnu informētību par dažādu profesiju ikdienu arī ārpus Ēnu dienas. Šī brīža situācijā, kad Ēnu dienu diemžēl bija jāatceļ, šī ir izrādījusies vienīgā iespēja skolēniem gūt ieskatu sev interesējoša uzņēmuma vai iestādes darbības aizkulisēs. Platforma ir vērtīgs ieguvums arī darba devējiem, kas rūpējas par savu darba devēja tēlu un vēlas būt zināmi nākotnes speciālistiem jau šodien,“ saka “Junior Achievement Latvia” vadītājs Jānis Krievāns.

Ekskursiju platforma izveidota ar Eiropas Savienības fondu/ Eiropas Sociālā fonda atbalstu Valsts izglītības attīstības aģentūras īstenotā projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Virtuālajā mācību ekskursijā devās 9.d klases skolēni, kuri padziļināti izzināja IT uzņēmumu, web dizaina aģentūru Scandiweb, kuras galvenā priekšrocība ir dziļa izpratne par Magento platformu un internetveikalu izstrādi, savienota ar unikālu komandas lielumu un mērogojamību, tāpēc uzņēmums koncentrējas uz pielāgotiem Magento risinājumiem vidēja un liela izmēra e-komersantiem un zīmoliem.

Virtuālajā mācību ekskursijā devās Jelgavas Valsts ģimnāzijas 9.a klases skolēni, kuri padziļināti izzināja kultūras nozari, profesiju daudzveidību Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī.

Virtuālajā mācību ekskursijā devās Jelgavas Valsts ģimnāzijas 7.u1 klases skolēni, kuri iepazinās ar Jaunsardzes centru, uzzinot par tādām profesijām, kā: sabiedrisko attiecību speciālists, vecākais eksperts metodiskajos jautājumos, vecākais eksperts mācību jautājumos, jaunsargu instruktos.

Virtuālajā mācību ekskursijā devās Jelgavas Valsts ģimnāzijas 7.u2 klases skolēni, kuri iepazinās ar uzņēmumu Getliņi Eko.

Ieskats par to kā skolēniem gāja ir pieejams attēlu galerijā.