search

Jauno mediķu akadēmija

Autors: Inita Jankeviča

5. Septembris, 2023

Jauno mediķu akadēmija

Jauno mediķu akadēmija ir lielisks veids, kā iepazīt mediķa profesiju un gūt pirmo ieskatu dažādās veselības aprūpes nozarēs. Jaunajā sezonā paredzētas nodarbības tiešsaistē un klātienē labāko RSU mācībspēku un studentu vadībā.

Kursu dalības maksa – 50 EUR. Vietu skaits – ierobežots.

  • Pieteikšanās klātienes nodarbībām 2023. gada JMA sezonā sāksies 14. septembrī plkst. 15
  • Nodarbības klātienē notiks reizi mēnesī sestdienās plkst. 10
  • Pieteikties var ikviens 11. un 12. klases skolēns

Līdzīgi kā citus gadus jaunieši iepazīs tādas medicīnas apakšnozares kā ķirurģija, dzemdniecība un ginekoloģija, endokrinoloģija, medicīnas simulācijas, dermatoloģija, oftalmoloģija, nefroloģija, aroda un vides medicīna, fizioloģija, psihiatrija, pediatrija, neonatoloģija, gastroenteroloģija, endokrinoloģija, neiroloģija u. c. Nodarbībās ar savām zināšanām un pieredzi dalīsies studenti, kas pārstāv ģimenes medicīnas, infektoloģijas, psihiatrijas un citus studentu zinātniskos pulciņus.

Jauno mediķu akadēmija (JMA) ir veiksmīgs RSU zīmols ar vairāk nekā 10 gadu pieredzes bagāžu. Ik gadu 40–50 % jauno veselības aprūpes virziena studentu ir absolvējušo Jauno mediķu akadēmiju. Dalība akadēmijā vidusskolas laikā topošos studentus iepazīstina ar izvēlētās profesijas specifiku un motivē sākt studijas. Daudzi JMA absolventi jau pierādījuši sevi kā lieliski jaunie ārsti.