search

Žurnālistikas skola #Storygram

Autors: Inita Jankeviča

6. Septembris, 2023

Žurnālistikas skola #Storygram
Foto: delfi.lv

'Delfi' aicina skolēnus pieteikties žurnālistikas skolai #Storygram

Turpinot īstenot vīziju par ieinteresētu sabiedrību, "Delfi" jau ceturto gadu pēc kārtas kopā ar Baltijas Mediju izcilības centru organizē bezmaksas žurnālistikas skolu vidusskolēniem #Storygram. Atbalstu programmas īstenošanai sniedz Nīderlandes Karalistes vēstniecība Latvijā.

Aicinām pieteikties 9.–12. klašu audzēkņus, kuri savu nākotni plāno saistīt ar medijiem, kā arī ikvienu, kurš vēlas ielūkoties žurnālistikas ikdienā un pilnveidot savas medijpratības prasmes. #Storygram skolas dalībnieki programmas laikā veidos dažādus žurnālistikas darbus "Delfi" profesionāļu pavadībā, apgūstot mūsdienīgu, uzticamu un uz ieinteresētu sabiedrību vērstu žurnālistiku. Mācību noslēgumā skolēnu veidotie darbi tiks publicēti "Delfi".
Lai pieteiktos #Storygram skolai, līdz 17. septembrim skolēnam uz adresi storygram@delfi.lv jānosūta eseja, kurā jāatbild uz diviem jautājumiem:

1. Kāpēc es vēlētos strādāt žurnālistikā?

2. Kā es raksturotu medijus Latvijā?

"Delfi" izvēlēsies 12–15 vislabāk motivētos jauniešus, kurus uzņems #Storygram skolā. Nodarbības četras sestdienas notiks septembrī, oktobrī un novembrī.

Ar skolēniem, kurus uzņemsim žurnālistikas skolā, sazināsimies līdz 22. septembrim.