search

Latvijas Kultūras koledža

19. Maijs, 2020

Latvijas Kultūras koledža

Sveiks, topošais student!
Ja vēl neesi ieplānojis apmeklēt Latvijas Kultūras koledžas online atvērto durvju dienu, tad mēs Tev vēlamies piedāvāt noskatīties video, kurš iespējams Tevi uzrunās pieslēgties 23. maijā, sestdien, uz Latvijas Kultūras koledžu online atvērto durvju dienu. Sākam jau plkst. 12:00 @Latvijas Kultūras koledžas Facebook profilā.
Noskaties: https://www.youtube.com/watch?v=2DpTb2wFO_s
Kas Tev jādara?

Atzīmējies mūsu Facebook profilā pie online atvērto durvju dienas pasākuma “going” vai “interested” un saņem visus jaunumus par online atvērtajām durvīm: https://www.facebook.com/events/2683707281752012/;

Ieplāno sev brīvu sestdienu, apskaties atvērto durvju dienas programmu, kas atrodas šī e-pasta pielikumā;

Sestdien ienāc savā Facebook profilā un ej uz Latvijas Kultūras koledžas Facebook profilu.


Iepriekšēja reģistrācija, lai skatītos online atvērto durvju dienu NAV nepieciešama.
Seko mums līdzi Instagram un jau šo trešdien, 20. maijā, plkst. 18:00 skaties Latvijas Kultūras koledžas Instagram profilā LIVE sarunu ar mūsu absolventi Samantu Tīnu. Ar dziedātāju sarunāsies mūsu 1.kursa multimediju producēšanas students.
Atvērto durvju dienas laikā ikviens interesents varēs iepazīties ar Latvijas Kultūras koledžas studiju programmām un to specializācijām, studentiem un Koledžas personālu, sajust to radošo Koledžas dzīvi, kā arī uzzināt atbildes uz visiem sev būtiskajiem jautājumiem.
Mēs piedāvājam trīs studiju programmas dažādās specializācijās:
1) Mākslas institūciju pārvaldība (kvalifikācija - Kultūras menedžeris) kādā no specializācijām: modes un dizaina un menedžments, multimediju producēšana, skatuves mākslas (teātra režija, svētku režija), mūzikas menedžments, foto un video producēšana un pasākumu tehniskā producēšana (gaisma un skaņa) (Pilna laika studijas), pasākumu producēšana (Nepilna laika studijas).
2) Laikmetīgā deja (kvalifikācija - Deju kolektīva vadītājs) kādā no specializācijām: laikmetīgā deja, latviešu deja un mūsdienu deja (Pilna laika studijas).
3) Bibliotēkzinātne un informācija (kvalifikācija - Bibliotēku informācijas speciālists) specializācijā: bibliotēku informācijas speciālists (Nepilna laika studijas).

Papildu informācija par Latvijas Kultūras koledžu mājas lapā www.kulturaskoledza.lv. Ja Tev ir radušies jautājumi par studiju iespējām, iestājeksāmeniem, budžeta un maksas vietām, Erasmus+ studijām un praksēm, dienesta viesnīcu, studiju iespējām pēc Koledžās absolvēšanas, tad raksti mums WhatsApp: +371 20 229 975.
Latvijas Kultūras koledža ir vieta, kur satiekas radošie!