search

Ziemas festivāls 2021

Autors: M.Nelsone

11. Janvāris, 2021

Ziemas festivāls 2021

2021. gadā Latvijas skolu Ziemas festivāls notiks – virtuāli, skolēniem sacenšoties attālināti, individuāli un droši.

Dalībnieku rezultāti tiks fiksēti ar pašu viedtālruņiem, izmantojot populārākās bezmaksas sporta lietotnes, un apkopoti vienotā sistēmā, kas izveidota speciāli Ziemas festivālam. Sacensības risināsies no 19. februāra līdz 4. martam, noskaidrojot uzvarētājus gan katrā skolā, gan skolu kopvērtējumā.

Ziemas festivālā būs iespēja pieteikties 100 Latvijas skolām, kuras pirmās reģistrēsies. Katra skola varēs izvirzīt 30 skolēnus – līdz 15 puišiem un 15 meitenēm jebkurā vecumā, kuri pārstāvēs savu izglītības iestādi virtuālajās sacensībās.

Sacensību mērķis ir katram skolēnam individuāli veikt pēc iespējas garāku attālumu brīvi izvēlētā apvidū (attālums tiek noteikts pēc katra dalībnieka veiktajiem kilometriem un metriem, ko fiksē viedierīces GPS), izvēloties vienu vai vairākus no piedāvātajiem sporta veidiem (piemēram, skriešana, slēpošana u.c.) digitālajā platformā – mobilā telefona vai viedpulksteņa aplikācijā.

Skolēna rezultāts automātiski tiks ieskaitīts arī skolas kopvērtējumā, ko veidos skolēnu veiktās distances summa. 

Apbalvos skolu kopvērtējumu un indivuduāli labākos skolēnus gan katrā izglītības iestādē, gan absolūtajā valsts kopvērtējumā.

Pieteikšanās pie saviem sporta skolotājiem e-klasē līdz 24.01