search
01 Sestdiena

-- : --

Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ projekts " Show Courage" (projekta numurs 2020-1-TR01-KA229-093046_4) projekta sanāksme Jelgavas Valsts ģimnāzijā.

JVĢ

-- : --

Skolēnu apmaiņas programma Friedrich – Dessauer Ģimnāzijā Ašafenburgā.

Friedrich – Dessauer Ģimnāzijā Ašafenburgā R.Vaļģe

02 Svētdiena

-- : --

Skolēnu apmaiņas programma Friedrich – Dessauer Ģimnāzijā Ašafenburgā.

Friedrich – Dessauer Ģimnāzijā Ašafenburgā R.Vaļģe

03 Pirmdiena

-- : --

Skolēnu apmaiņas programma Friedrich – Dessauer Ģimnāzijā Ašafenburgā.

Friedrich – Dessauer Ģimnāzijā Ašafenburgā R.Vaļģe

12:30

Skolotāju diena skolā.

Zāle Skolēnu padome.

04 Otrdiena

-- : --

Skolēnu apmaiņas programma Friedrich – Dessauer Ģimnāzijā Ašafenburgā.

Friedrich – Dessauer Ģimnāzijā Ašafenburgā R.Vaļģe

15:30

Jaunās skolēnu padomes pirmā sēde.

303. M.Asarīte

05 Trešdiena

-- : --

Skolēnu apmaiņas programma Friedrich – Dessauer Ģimnāzijā Ašafenburgā.

Friedrich – Dessauer Ģimnāzijā Ašafenburgā R.Vaļģe

15:30 - 17:00

Jelgavas Prātnieku laboratorijas nodarbība.

217. kab. K. Daģis, A. Petrago

06 Ceturtdiena

-- : --

Skolēnu apmaiņas programma Friedrich – Dessauer Ģimnāzijā Ašafenburgā.

Friedrich – Dessauer Ģimnāzijā Ašafenburgā R.Vaļģe

14:00

Kursi angļu valodas skolotājiem "Kā īstenot sistēmisku darbu izglītojamo spēju un talantu attīstīšanai angļu valodas stundās"

306. E.Slokenberga

18:00

7. klašu skolēnu vecāku sapulce.

Zāle, klašu kabineti I. Liepa-Nagle, klašu audzinātāji

07 Piektdiena
08 Sestdiena
09 Svētdiena
10 Pirmdiena

15:30

Skolotāju sadarbība jomās

Jomu vadītāji

11 Otrdiena

15:30

Skolēnu padomes sēde.

303. M.Asarīte

12 Trešdiena

15:30 - 17:00

Jelgavas Prātnieku laboratorijas nodarbība.

317.kab. K. Daģis, A. Petrago

13 Ceturtdiena
14 Piektdiena
15 Sestdiena
16 Svētdiena
17 Pirmdiena

15:30

Mācīšanās grupu nodarbības skolotājiem

Skat.stundu sarakstā Mācīšanās grupu vadītāji

18 Otrdiena
19 Trešdiena
20 Ceturtdiena
21 Piektdiena
22 Sestdiena
23 Svētdiena
24 Pirmdiena

10:00

Skolotāju sadarbība jomās/mācību priekšmetos

Jomu vadītāji

25 Otrdiena
26 Trešdiena
27 Ceturtdiena
28 Piektdiena
29 Sestdiena
30 Svētdiena
31 Pirmdiena

15:30

Nodarbība visiem skolotājiem "Kā vērot un analizēt stundu"

306. E.Slokenberga