search

Piedalies IT izaicinājumos

Autors: Jelgavas Valsts ģimnāzija

6. Oktobris, 2021

Piedalies IT izaicinājumos

Piedalies IT izaicinājumos

Aicinām no 8. līdz 28. novembrim piedalīties pasaulē lielākajā informātikas un loģiskās domāšanas izaicinājumā 5.-12. klasei - Bebr[a]s. Piesaki savu klasi dalībai konkursā līdz 2. novembrim. Skolēni, izmantojot loģisko un algoritmisko domāšanu, risinās aizraujošus uzdevumus. Vairāk informācijas par konkursu lasiet šeit: https://www.visma.lv/bebrs/

Sācies tehnoloģiju konkursa “Ventspils IT izaicinājums 2021”. Pirmā atlases kārta ir atvērta līdz 14. novembrim. 1. – 12. klases skolēniem iespēja piedalīties izglītojošā piedzīvojumā, liekot lietā savas zināšanas un prasmes radošā tehnoloģiju izmantošanā, un cīnīties par vērtīgām naudas balvām 15 000 EUR apmērā. Vairāk informācijas par konkursu: www.ventspilsitc.com.

Turpinās Riga TechGirls un IT Izglītības fonda izaicinājums - iepazīt mākslīgo intelektu, apgūstot kursu Elements of AI. Lai piedalītos izlozē par MacBook Pro, Tev jāiziet mākslīgā intelekta kurss https://www.elementsofai.lv/; jāiegūst sertifikāts un līdz 9. decembra plkst. 23:59 tas jāiesūta uz e-pastu: info@startit.lv.