search

Nobalso par Jelgavu

Autors: jaunatneslietas.lv

28. Oktobris, 2015

Nobalso par Jelgavu
Foto: jaunatneslietas.lv

Izglītības zinātnes ministrija sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā izsludina konkursu „Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016”, lai noskaidrotu, kura pilsēta nākamajā gadā kļūs par jaunatnes pasākumu centrālo norises vietu.

Šāds konkurss tiek rīkots pirmo reizi un tā mērķis ir popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū, veicināt pašvaldību sadarbību un pieredzes apmaiņu jaunatnes jomā, kā arī paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu un jaunatnes organizāciju prestižu.

 

Uzvarētājs visa gada garumā kļūs par epicentru svarīgākajiem Latvijas jaunatnes pasākumiem.

Latvijas Jauniešu galvaspilsētas statusa ieguvēja noteikšanā tiks ņemts vērā žūrijas vērtējums un sabiedrības balsojuma rezultāti.

 

Kura no pašvaldībām nākamajā gadā kļūs par jauniešu epicentru – Cēsu novads, Jelgavas pilsēta, Liepājas pilsēta vai  Madona, sadarbībā ar Gulbeni?

Balso www.jauniesugalvaspilseta.lv par savu Jauniešu galvaspilsētu līdz pat 4.novembrim!Balsot var katru dienu par vienu no kandidātiem.

 

Konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016” organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, Latvijas Pašvaldību savienību, Latvijas Jaunatnes padomi un jauniešu organizāciju “Avantis”