search

Piesakies Latvijas skolu ziemas festivālam 2022

Autors: Marija Nelsone

9. Janvāris, 2022

Piesakies Latvijas skolu ziemas festivālam 2022

2022. gadā Latvijas skolu Ziemas festivāls norisināsies virtuāli jeb attālināti, skolēniem sacenšoties un rezultātus fiksējot ar viedtālruņiem speciāli Ziemas festivālam izveidotā, vienkārši lietojamā digitālā platformā. Festivāla virtuālo sacensību norises datums: 07.02.2022.- 14.02.2022.
Festivāls tiek organizēts kā virtuālas sacensības digitālā platformā, https://distantrace.com/lv/, ar mērķi jebkuram skolēnam bez profesionālām iemaņām ziemas un ziemā pieejamos sporta veidos ļaut piedalīties sacensībās, kas veicina jauniešus nodarboties ar ziemas un ziemā pieejamiem sporta veidiem.

Lai piedalītos, skolēni savas aktivitātes nedēļas garumā krās kādā no izvēlētajiem Festivāla sporta veidiem - skriešanā, iešanā, kalnu slēpošanā, snovbordā vai distanču slēpošanā. Ziemas festivālā būs iespēja piedalīties neierobežotam skolēnu skaitam.

30 aktīvāko rezultātu veiktās distances kopsumma veidos skolas kopvērtējumu. Apbalvos skolu kopvērtējumu un individuāli labākos skolēnus gan katrā izglītības iestādē, gan absolūtajā Latvijas skolu kopvērtējumā katrā festivāla sporta veidā:

  • Pirmās trīs skolas, kas kopvērtējumā būs veikušas visgarāko attālumu, tiks apbalvotas ar kausiem.
  • Katrā Festivāla sporta veidā pirmie trīs skolnieki un pirmās trīs skolnieces, kas starp visu skolu dalībniekiem būs veikuši visgarāko attālumu, tiks apbalvoti ar kausiem.
  • Pirmie trīs skolnieki un pirmās trīs skolnieces katrā skolā, kas būs veikuši visgarāko attālumu (neatkarīgi no sporta veida), tiks apbalvoti ar medaļām.
  • Pirmie trīs skolotāji un pirmās trīs skolotājas, kas starp visu skolu skolotājiem būs veikuši visgarāko attālumu (neatkarīgi no sporta veida), tiks apbalvoti ar medaļām.

Entuziasti, kuri vēlas piedalīties, līdz 22. janvārim pieteikties pie Marijas Nelsones e-klasē.

Pasākumu nolikums https://lsfp.lv/festivals/programma