search

Microsoft IT akadēmija

Autors: Arvīds Prančs

21. Septembris, 2016

Microsoft IT akadēmija
Foto: www.stscomps.com/microsoft.htm

2016. gada 26. septembrī pl. 15.15 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā notiks Microsoft IT akadēmijas pirmā nodarbība. Iesaistīties apmācībās aicināti jaunieši, kas vēlas padziļinātā līmenī apgūt prasmes darbā ar Microsoft Office programmām un iegūt prestižu, starptautiski atzītu sertifikātu Microsoft Office speciālists.

Mācības Microsoft IT akadēmijā notiek saskaņā ar speciāli izveidotu programmu, lai to noslēgumā dalībnieki būtu apguvuši zināšanas un prasmes atbilstoši MS Office speciālista sertifikāta iegūšanas prasībām. Kopumā tiek piedāvāts apgūt četrus moduļus: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint un MS Outlook. Viena mācību gada laikā nodarbībās tiek apgūtas divas no šīm tēmām. 2016./2017. mācību gadā visi ieinteresētie jaunieši varēs apgūt tēmas MS PowerPoint  un MS Outlook.

Nodarbības notiks pirmdienās no pl. 15.15 - 16.45.

Jauniešiem, kas apmeklē Microsoft IT akadēmijas nodarbības, ir iespēja pilnveidot ne tikai digitālo kompetenci, bet arī angļu valodas prasmes, jo mācību materiāli, treniņtestu uzdevumu un sertifikācijas eksāmena uzdevumu prasības ir definētas angļu valodā.

Pieteikšanās un papildus informācija: antra.skinca@zrkac.jelgava.lv; t. 63012154;