search

Vidusskolēn, kļūsti par studenta sekotāju un iepazīsti LLU studiju vidi!

Autors: llu.lv

2. Februāris, 2017

 Vidusskolēn, kļūsti par studenta sekotāju un iepazīsti LLU studiju vidi!

15. februārī Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) notiks akcija "Skolēns – studenta sekotājs", kuras ietvaros ikvienam vidusskolēnam būs iespēja kļūt par sekotāju kādam no LLU studentiem un visas dienas garumā piedalīties lekcijās un laboratorijas darbos, kā arī iepazīt studentu sadzīvi.
Virtuāla sekošana draugiem, paziņām vai pat nepazīstamiem cilvēkiem ir ierasta prakse sociālajos tīklos, kas ļauj iepazīt "izsekotā" cilvēka ikdienas gaitas, intereses un pat domas. Taču virtuāla sekošana nav salīdzināma ar īstu sekošanu, kad sekotājam ir iespēja ne tikai no malas visam sekot līdzi, bet arī pašam kļūt par daļu no izsekotā cilvēka dzīves.

Šādu iespēju skolēniem piedāvā LLU, kad ikviens Latvijas skolēns varēs klātienē sekot studentu ikdienas gaitām. Īsta sekošana studentam skolēniem dos iespēju uz vienu dienu pilntiesīgi piedalīties augstskolas dzīvē, iepazīties ar studiju vidi, mācībspēkiem un sadzīvi. Turklāt tie, kas pēc vidusskolas absolvēšanas nolēmuši studēt LLU, varēs noskaidrot visus sev neskaidros jautājumus par uzņemšanu, nepieciešamajiem dokumentiem un studijām Jelgavā.

Skolēni var pieteikties kļūt par sekotāju studentam kādā no 8 LLU fakultātēm – Lauksaimniecības, Meža, Lauku inženieru, Veterinārmedicīnas, Tehniskās, Informācijas tehnoloģiju, Pārtikas tehnoloģijas un Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes.

Pieteikšanās, lai kļūtu par studenta sekotāju, notiek līdz 9. februārim, aizpildot pieteikuma anketu, kas pieejama LLU portālā, un nosūtot to uz e-pasta adresi: informacija@llu.lv. Turklāt līdz 13. februārim pieteikties aicināti arī studenti, kuri 15. februārī vēlas sev sekotājus, sūtot savu kontaktinformāciju uz e-pastu: informacija@llu.lv! Detalizēta informācija iegūstama pa tālruni 63005718.