search

Konkurss "Laiks iEspējām"

Autors: Jelgavas Valsts ģimnāzija

21. Marts, 2017

Konkurss "Laiks iEspējām"

Konkursā «Laiks iEspējām», kurā pedagogi no Jelgavas, Aizkraukles, Jēkabpils, Iecavas un Dobeles izstrādāja digitālos mācību resursus mācību procesa uzlabošanai, laureāti. «Priecē, ka pedagogu aktivitāte arvien pieaug, un šogad darbi bija ļoti kvalitatīvi. Šie skolotāji nav vien digitālā satura patērētāji, bet arī radītāji,» vērtē ZRKAC Informācijas resursu un tehnoloģiju nodaļas vadītāja Antra Škinča. Šogad konkursā pedagogi izstrādāja mājaslapas, interaktīvas spēles un nodarbību ciklus, e-grāmatas un citus digitālos rīkus.

Augstāko godalgu saņēma trīs darbi – Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolotājas Agitas Ozoliņas mājaslapa «Mācām un mācāmies kopā», Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskolas skolotājas Dainas Birkenbaumas emuārs «Fizika 12. klasei» un Jelgavas 4. vidusskolas bibliotekāru Baibas Dinkas un Intas Brantevicas lasīšanas veicināšanas interaktīvā nodarbība «Lasi un vērtē». «Izglītības nozarē strādāju vairāk nekā 25 gadus – vadu mācību stundas, pasniedzu kursus, esmu klases audzinātāja un pilsētas Angļu valodas pedagogu metodiskās apvienības vadītāja, un man bija nepieciešama viena vietne – platforma, kurā apkopot visus nepieciešamos materiālus. Šī mājaslapa ir ērts risinājums, kas ir noderīgs gan man, gan arī maniem kolēģiem, skolēniem un viņu vecākiem,» stāsta A.Ozoliņa.

Sveicam skolotāju Agitu Ozoliņu ar 1. vietu, Jāni Dūrēju ar 3. vietu un Lieni Krieviņu ar atzinību konkursā «Laiks iEspējām» !

Sīkak var lasīt šeit