search

Jelgavas jauniešu talanti 2017

Autors: Jelgavas Valsts ģimnāzija

6. Aprīlis, 2017

Jelgavas jauniešu talanti 2017

Sabiedrības integrācijas pārvalde un neformālās izglītības programmas «PilnveidojiES» dalībnieki jau piekto gadu aicina jelgavniekus piedalīties konkursā «Jelgavas jauniešu talanti», pierādot sevi mākslinieciskajā jaunradē. Interesenti pieteikumus konkursam aicināti iesūtīt līdz 25. aprīlim.

Konkursa mērķis ir talantīgo jauniešu apzināšana, un tajā aicināts piedalīties ikviens Jelgavā dzīvojošs, studējošs, strādājošs jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem – gan individuāli, gan grupās. Dalībnieki savus talantus var demonstrēt vairākās kategorijās – dziedāšanā, mūzikas instrumenta spēlē, dejošanā, skatuves runas mākslā, brīvajā nominācijā «Pārsteidz publiku» un rokdarbos.

Sabiedrības integrācijas pārvaldē skaidro, ka šogad netiks organizētas atlases kārtas, bet visiem potenciālajiem konkursa dalībniekiem jāizpilda mājasdarbs – jānofilmē līdz minūtei garš sižets par savu talantu (pieņemams arī ar viedtālruni filmēts sižets) un līdz 25. aprīlim kopā ar pieteikuma anketu jānosūta pa e-pastu jelena.grisle@dome.jelgava.lv.

Arī pieteikumi nominācijai «Labākais roku darbs» tiks pieņemti līdz 25. aprīlim, bet konkursam sagatavotais roku darbs Sabiedrības integrācijas pārvaldē, Sarmas ielā 4, jānogādā līdz 12. maijam ar pievienotu vizītkarti (5 x 10 cm), uz kuras datorrakstā uzrakstīts autora vārds, uzvārds, darba nosaukums, tehnika un tapšanas periods.

Konkurss notiks 20. maijā pulksten 14 Jelgavas tehnikumā, O.Kalpaka ielā 37.

Vairāk informācijas – konkursa nolikumā.