search

ITF noslēdz sadarbības līgumu ar Jelgavas Valsts ģimnāziju

Autors: LLU ITF

25. Aprīlis, 2017

ITF noslēdz sadarbības līgumu ar Jelgavas Valsts ģimnāziju

25. aprīlī fakultātē viesojās Jelgavas Valsts ģimnāzijas direktore Inese Bandeniece un direktores vietnieks IT jautājumos Arvīds Prančs, lai diskutētu par sadarbības iespējām un noslēgtu sadarbības līgumu ar fakultāti.
Šī sadarbības līguma ietvaros paredzēts, ka LLU Informācijas tehnoloģiju fakultāte un Jelgavas Valsts ģimnāzija plāno ciešāk sadarboties, lai paaugstinātu mācībspēku un skolēnu IT zināšanu līmeni, kā arī motivētu skolēnus studēt IT virzienu un kļūt par nozares profesionāļiem.

Skolēniem tiks piedāvāta iespēja iesaistīties bezmaksas ITF vadītajā Programmēšanas skolā, kā arī fakultātes mācībspēki sniegs atbalstu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu izstrādē un piedāvās lekcijas gan skolas mācībspēkiem, gan skolēniem.

IT nozare ir viena no visstraujāk augošajām nozarēm Latvijā un Pasaulē. Tuvākajos gados nozarē aizvien vairāk trūks darbaspēka. Latvijā vispieprasītākā profesija ir programmētājs, kuru var studēt LLU ITF studiju programmā “Informācijas tehnoloģijas ilgtspējīgai attīstībai”, noslēgumā iegūstot programmētāja kvalifikāciju un gadu praktizējoties kādā no IT uzņēmumiem Latvijā un Pasaulē.