search

Uzdrīksties uzvarēt!

Autors: Marija Nelsone

18. Oktobris, 2018

Uzdrīksties uzvarēt!

Vairāk nekā 3000 skolēnu un skolotāju no visas Latvijas  pulcējās Ķīpsalas izstāžu hallē 15. oktobrī, kur notika lielākā Latvijas skolēnu, jauniešu un skolotāju uzņēmējdarbības konference #UZDRĪKSTIES UZVARĒT. Šī gada tēma “Biznesā kā sportā!”. Konferenci organizēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Junior Achievement Latvia (JA Latvia), lai izglītotu Latvijas jauniešus par uzņēmējdarbības vidi un daudzajām iespējām, ko tā dod.

Konferencē uzstājās Kaspars Gorkšs, Latvijas Futbola federācijas prezidents, Aigars Nords, Lattelecom Rīgas maratona organizators, Eva Juhņēviča, XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku izpilddirektore, Ozols, hiphopa mūzikas izpildītājs un uzņēmējs, kā arī citi radošās un uzņēmējdarbības vides pārstāvji. Uzstājās arī starptautiski viesi – interaktīvās digitālo mediju producēšanas studijas Sila Sveta (Krievija) pārstāvji, basketbola kaskadieri Lords of Gravity (Ungārija) un citi. Pasākuma moderators — Renārs Zeltiņš.

No Jelgavas Valsts ģimnāzijas piedalījās 140 skolēni no vidusskolas klasēm, pavadot dienu klausoties iedvesmojošus stāstus, uzdodot jautājumus uzņēmējiem un iegūstot informāciju pie Partneru stendiem. Kopumā skolēni augsti novērtēja dalību konferencē un plāno nākotnē izmantot iegūtās zināšanas un informāciju.