search

Biznesa nakts

Autors: Jelgavas Valsts ģimnāzija

14. Februāris, 2019

Biznesa nakts

Jāņa Bisenieka fonds sadarbībā ar Jelgavas tirgotāju un ražotāju asociāciju, LIAA Jelgavas biznesa inkubators, Jelgavas izglītības pārvaldi, Jelgavas Tehnikums un Jelgavas Spīdolas ģimnāzija no 1. līdz 22. martam, Jelgavā rīko 3 savstarpēji saistītu pasākumu ciklu skolēnu uzņēmējspēju un jaunrades aktivizēšanai “Biznesa nakts”.

“Biznesa nakts” pasākumos aicināts piedalīties ikviens Jelgavas pilsētas, Jelgavas un Ozolnieku novada vidusskolēns vai profesionālo iestāžu audzēknis, kurš vēlas attīstīt prasmi uzņemties iniciatīvu, stratēģiski plānot, risināt problēmas un pieņemt lēmumus.

1. martā no plkst. 12.00 - 17.00, Jelgavas Tehnikuma telpās norisināsies cikla ieskaņas pasākums “Ideju laboratorija”, kurā sadarbojoties vairāku izglītības iestāžu audzēkņiem tiks ģenerētas jaunas biznesa idejas, meklēti pirmie idejas domubiedri un noteiktas 10 labākas biznesa idejas.

Uzņēmējspēju un jaunrades cikla kulminācija - “Biznesa nakts” norisināsies 8. un 9. martā, Jelgavas Tehnikumā, kur vairāk kā 24 stundas skolēni veidos komandas, izstrādās biznesa plānus, veidos produktu prototipus un gatavos prezentācijas. Visa pasākuma garumā skolēniem atbalstu sniegs vairāk kā 15 mentori no uzņēmejdarbības vides. Dalībniekiem simpātiju balvas sarūpējuši vietējie uzņēmēji, bet 3 labākās biznesa idejas iegūs naudas balvu 300 Eur apmērā.

2 nedēļas pēc “Biznesa nakts” pasākuma, 22. martā, no plkst. 15.00 - 17.00, Jelgavas biznesa inkubatorā, norisināsies cikla izskaņas pasākums “Izaugsme”, kurā skolēniem būs iespēja uzzināt par atbalsta programmām un iespējām jaunajiem uzņēmējiem.

Pieteikšanās “Ideju laboratorijai” ir atvērta no 11. - 25. martam.

Pieteikuma anketa - ej.uz/idejulaboratorija

Konkursa nolikums - ej.uz/nolikums_biznesa_nakts