search

STIKS 10

Autors: Kārlis Blūmanis

28. Februāris, 2019

STIKS 10

Tu pārrodies mājās pēc garas dienas skolā. Tev ļoti gribas ēst, un makaroni ir vienīgais, ko proti pagatavot… Varbūt no makaroniem var pagatavot vēl kaut ko? Varbūt makaronos slēpjas kas vairāk? Ja vēlies rast atbildes uz šiem jautājumiem, tad izveido komandu un nāc uzbūvēt visizturīgāko spageti tiltu Baltijas spageti tiltu konstruēšanas sacensībās “STiKS 10”! 

Tieši tā, pienācis laiks jau 10. ikgadējām sacensībām, kas pārbauda Tavas inženiera prasmes, precizitāti un, protams, arī radošumu. Šogad pierādīt sevi varēsi 23. martā Arhitektūras fakultātē (Ķīpsalas ielā 6). 

Noteikumi tie paši- uz vietas konstruēšana notiks mazajiem studentu, skolēnu un dizaina tiltiem, bet ar iepriekš izgatavotiem tiltiem pasākumā ieradīsies lielo studentu tiltu komandas. Dizaina tiltu kategorijas tēma tiks atklāta tieši pirms konstruēšanas sākuma.Tilti jābūvē atbilstoši nolikumā (http://ej.uz/STiKS10_nolikums) ierakstītajiem noteikumiem. 

Uz šoreiz, papildus ierastai tiltu būvēšanai, dienas laikā notiks daži konkursi, lai gan dalībniekiem, gan atbalstītājiem, gan viesiem būtu jauka un forša diena! 

Ja vēlies piedalīties šajās sacensībās, atliek vien nokomplektēt komandu un aizpildīt pieteikuma anketu, kā arī nebūtu slikti, ja uzspiestu “going” pasākuma eventā   

Spied šeit , lai aizpildītu anketu – http://ej.uz/STiKS10_anketa
Tā kā komandu skaits (2-3 dalībnieki katrā) ir ierobežots – tad pasteidzieties, lai Jūsu izvēlēto kategoriju neaizņem kāds cits! 

Uz tikšanos 23. martā, interesantākajās sacensībās, kuras ierakstīt savā CV!

 

Facebook lapa