search

Erasmus+ projekta sanāksme Nīderlandē

Autors: Agita Ozoliņa

20. Maijs, 2019

Erasmus+ projekta sanāksme Nīderlandē

No 2019. gada 5.- 9. maijam skolotājas: Agita Ozoliņa, Evija Slokenberga un Diāna Špakovska piedalījās Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ projekta  ” ICT IN ACTIVE LEARNING AND TEACHING-INSPIRING, CHALLENGING, TERRIFIC” mācību vizītē- sanāksmē Nīderlandē, Amverē.

Šī tikšanās bija plānota kā skolotāju mācību vizīte, kurā skolotāji tikās ar skolas vadību skolotājiem, centās izprast skolas darbības principus, vadīja un vēroja mācību stundas, mācījās veidot materiālus virtuālajā vidē, kopīgi plānoja un veidoja mācību stundas. Piecas dienas kopā mācījās un darbojās skolotāji no Latvijas (Jelgavas Valsts ģimnāzija, koordinatori), Polijas, Itālijas, Portugāles, Turcijas, Nīderlandes un Beļģijas.

Šīs tikšanās viena no galvenajām tēmām bija diferenciācija. Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolotāji bija sagatavojuši pieredzes semināru, kurā dalībnieki dalījās pieredzē, ko paveikuši savā skolā un kāda atbalsta sistēma ir skolās.

Projekta ietvaros tika organizēta konference projekta rezultātu izplatīšanai.  Tajā piedalījās visi projekta dalībnieki, ieinteresētās personas no vietējām apkārtnes skolām. Konferencē tika prezentēts triju gadu darbs, meklēti kontakti un idejas jauniem projektiem.

Nedēļas laikā bija iespēja iepazīties ar Amsterdamas un Amveres un tās apkārtnes skaistākajām un nozīmīgākajām vietām un objektiem.