search

Novembrī sākas jauniešu vakari “STILĪGS UN VESELĪGS”

Autors: Jelgavas Valsts ģimnāzija

7. Novembris, 2019

Novembrī sākas jauniešu vakari “STILĪGS UN VESELĪGS”

Kultūras un mākslas centrs “Nātre” kopā ar Jelgavas jauniešu centru no 13. novembra aicina uz četriem tematiskajiem vakariem jauniešiem – “STILĪGS UN VESELĪGS”, lai kopā ar dažādu jomu ekspertiem labāk iepazītu savu personību, emocijas un veselīgu dzīvesveidu. Tikšanās notiks Jelgavas jauniešu centrā (Skolotāju iela 8) vienu reizi nedēļā no plkst. 16:00 līdz 18:00. Vietu skaits ierobežots. Ieeja bez maksas.

 “STILĪGS UN VESELĪGS” ir četru vakaru sarunu un praktisku nodarbību cikls Jelgavas jauniešiem vecumā no 13 līdz 20 gadiem. Katrs no vakariem tiks veltīts diviem aktuāliem tematiem, kurus jaunieši centīsies izpētīt kopā ar jauniem, stilīgiem jomas profesionāļiem.

13. novembrī jaunieši aicināti uz pirmo satikšanos, lai labāk iepazītu savu personību un psiholoģiju divu stundu nodarbībā “PRĀTS & EMOCIJAS”. Tājā būs iespēja izzināt, kur rodas dusmas un kā uz tām reaģēt, bet praktiskajā nodarbībā - kā sevi pasargāt no dažādām atkarībām un to izraisošām vielām.

Savukārt 21. novembrī nodarbībā “SALĀTI vs BURGERS” būs iespēja piedalīties meistarklasē kopā ar veselīga uztura eksperti, lai uzzinātu kā veidot savu ēdienkarti un gatavot stilīgu, sezonālu un sabalansētu uzturu.

Trešais vakars būs veltīts modernajām tehnoloģijām un mākslai. Tajās būs iespēja saprast, kā tehnoloģijas un viedierīces izmantot savā labā, lai tās nenodarītu problēmas savai veselībai. Bet caur dažādiem mākslas veidiem radošajā nodarbībā ikviens jaunietis varēs izzināt savu personību un attīstīt pārliecību par saviem spēkiem. Tas viss 26. novembrī lekcijā “MĀKSLA vs PLANŠETE”.

Visbeidzot, stilīgie vakari jauniešiem noslēgsies 4. decembrī ar aktīvu darbošanos eksotiskos mūzikas ritmos. Visiem zināms, ka veselības pamats ir kustības. Tāpēc jauniešiem būs iespēja praktiski darboties un atrast sev piemērotāko kustību veidu – sportā vai dejā -, tiekoties gan ar sporta treneriem, gan laikmetīgās dejas pasniedzēju.

Uz katru nodarbību ir ierobežots skaits apmeklētāju, tādēļ jaunieši aicināti pieteikties uz katru nākamo nodarbību nedēļu pirms pasākuma tiešsaistē: ejuz.lv/veselgsunstilgs. Ieeja bez maksas. Vairāk informācijas mājas lapās www.natre.lv, www.jelgava.lv, kā arī sociālajos tīklos.

Jauniešu tematisko vakarus “STILĪGS UN VESELĪGS” Kultūras un mākslas centru “Nātre” sadarbībā ar Jelgavas jauniešu centru. Pasākums īstenots projekta “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1. kārta”, Nr.9.2.4.2/16/I/085 ietvaros. Pasākuma laikā var tikt fotogrāfēts un filmēts un uzņemtais materiāls izmantots pasākuma un organizatoru publicitātes materiālos.

Papildus informācija:
Dace Indrika, “stilīgs un veselīgs” projekta vadītāja
KMC “Nātre”/ www.natre.lv
natre.kmc@gmail.com