search

Jauniešu forums „750 idejas Jelgavai”

Autors: Jeļena Grīsle

23. Novembris, 2015

Jauniešu forums „750 idejas Jelgavai”

2015.gada 1.decembrī no plkst.14:00 (reģistrācija no plkst.13:30) Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33,  notiks Jauniešu forums „750 idejas Jelgavai”.

Uz kopīgu diskusiju un sadarbības veidošanu pulcēsies jaunieši no Jelgavas izglītības iestādēm un jauniešu organizācijām, kā arī Jelgavas pilsētas pašvaldības pārstāvji, deputāti un citi sabiedrības pārstāvji, lai jau astoto reizi pie apaļā galda atklāti diskutētu par jauniešiem aktuālām tēmām un kopīgiem spēkiem meklētu iespējamos risinājumus vairākiem izaicinājumiem jauniešu ikdienā. Šoreiz Forumā tiks pievērsta uzmanība sekojošām tēmām: Vai esam gatavi kļūt par Latvijas jauniešu galvaspilsētu? Aktivitāšu un līdzdalības idejas; Gatavošanās Latvijas simtgadei. Aktivitāšu un līdzdalības idejas; Mana sapņu pilsēta, kādai tai jābūt?; Manas idejas Jelgavai. Jauniešu skats “ārpus rāmjiem”!

Plašāka informācija un pieteikšanās Jauniešu forumam „750 idejas Jelgavai” līdz š.g. 26.novembrim elektroniski (jelena.grisle@dome.jelgava.lv) vai pa tālruni 63022724.