search

Latvia Code Week Hackathon 2023

Autors: Jelgavas Valsts ģimnāzija

18. Septembris, 2023

Latvia Code Week Hackathon 2023

Eiropas Komisija un ES Programmēšanas nedēļas vēstnieki aicina jauniešus vecumā no 15-19 gadiem piedalīties unikālā, starptautiskā hakatonā, kas norisināsies tiešsaistē no 30. septembra līdz 1. oktobrim.

Hakatona laikā dalībnieki komandās attīstīs savas programmēšanas prasmes un 24 stundās radīs risinājumu, lai veicinātu jauniešu interesi par STEM priekšmetiem un iedrošinātu izvēlēties karjeru šajās nozarēs.

Kā piedalīties:

18.septembrī plkst. 16.00 ikviens interesants aicināts uz informatīvo semināru par hakatona norisi, kā arī dzirdēt jauniešu iespaidus, kuri jau ir guvuši panākumus CodeWeek hakatonā un olimpiādēs un atklās vairāk par to, kas ir hakatons un kāpēc piedalīties. Saite uz pieteikuma anketu semināram šeit. Ieraksts būs pieejams “Datorium” Youtube kanālā šeit.

Līdz 28. septembrim skolēni vecumā no 15 - 19 gadiem aicināti reģistrēties hakatonam šeit. Reģistrēties var gan individuāli, gan komandā. Komandā jābūt 5-6 dalībnieki. Reģistrējoties hakatonam, skolēni varēs dalīties idejās un veidot komandas.

Vairāk par hakatonu var iepazīties šeit.