search

Labo darbu nedēļā 2023

Autors: Jelgavas Valsts ģimnāzija

19. Septembris, 2023

Labo darbu nedēļā 2023

Jau piecpadsmito gadu pēc kārtas labdarības organizācija „Palīdzēsim.lv” no 9. līdz 15. oktobrim rīko akciju „Labo darbu nedēļa”. „Labo darbu nedēļa” ir brīnišķīgs iemesls un instruments pamēģināt, ko nozīmē dot - ne tikai ņemt. Varam būt vienoti hokejā, Dziesmu svētkos un basketbolā, kāpēc gan mēs nevarētu būt vienoti labajos darbos?! Pat veiktie pētījumi pierāda, ka, darot labu otram, tiek uzlabota labā darba darītāja mentālā un fiziskā veselība.

Vēlamies atgādināt, ka „Labo darbu nedēļas” dziļākā būtība un jēga ir iesākt brīvprātības un labdarības procesus, lai labie darbi kļūtu par ikviena ikdienu, negaidot Ziemassvētkus vai „Labo darbu nedēļu”.

Ko tava klase var paveikt labo darbu nedēļā?
- palīdzēt skolas personālam sakopt un iekārtot kādu telpu;
- doties uz dzīvnieku patversmi;
- apciemot vientuļos pensionārus, palīdzot dārza darbos;
- dalīties ar sirdssiltumu un aprunāties, kopīgi padzert tēju, uzspēlēt galda spēles ar kādu, kam ikdienā ir vientuļi;
- veikt jebkuru darbu, par kuru saņemsiet pretī sirsnīgu “Paldies!”, un tā būs liela pateicība un prieks par padarīto darbu arī tev!

Atceries!:

  • atzīmē savu plānoto vai/un paveikto labo darbu: http://labodarbunedela.palidzesim.lv
  • šeit arī ir iespēja ieskatīties un gūt iedvesmu savam labajam darbam no iepriekšējo gadu piemēriem
  • lai iedvesmotu viens otru un vairotu labo, kad labais darbs ir veikts, aicinām par to pastāstīt sociālajos tīklos ar tēmturi #LaboDarbuNedela.


Tā skola vai klase, kas būs visaktīvākā labo darbu veicēja, saņems īpašu pārsteigumu!

Iepriekšējā gadā par čaklākajiem tika atzīta Gulbenes novada vidusskola ar paveiktajiem vairāk nekā 60 labajiem darbiem. Gulbenē viesojāmies kopā ar burvju mākslinieku Danti Pecolli, lai teiktu paldies un Gulbenes novada iedzīvotājus iedvesmotu turpmākajām aktivitātēm, kas sniedz gandarījumu ikvienam brīvprātīgā darba veicējam. Kāpēc lai šogad mēs neviesotos jūsu skolā?! ;)
Uz tikšanos!


Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!

 

* Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem