search

Laimē ekskursiju klasei

Autors: Jelgavas Valsts ģimnāzija

2. Oktobris, 2017

Laimē ekskursiju klasei

Latvijas simtgades aktivitātes ietvaros visā Latvijā līdz 15.oktobrim norit balsošana par skaistākajām Latvijas ainavām. Ar iedzīvotāju un ekspertu palīdzību mēs noteiksim kuras ainavas no katra reģiona nonāks Latvijas ainavu dārgumu krātuvē, kur tās paliks mūžīgi – papildinātas ar senākiem fotomirkļiem, stāstiem, atmiņām un vēstures liecībām.

Mums būtu ļoti svarīgi, ja savu roku būtu pielikuši arī mūsu tagadne un nākotne – mūsu bērni. Tāpēc piedāvājam iespēju piedalīties konkursā “Vidzemes ainavu dārgumus meklējot”, kurā klases, kuras būs izpildījušas konkursa nosacījumus, piedalīsies izlozē, lai laimētu kādu no 4 balvām – ekskursijām.

Balvu grozā atrodas četri brīnišķīgi ekskursiju galamērķi Vidzemē. Piedāvājam laimēt izzinošu  pastaigu Cēsu pils kompleksā, Āraišu arheoloģiskā parka apmeklējums ar spēli “Izlaušanās cauri gadsimtiem” un Naukšēnu muižas apmeklējums un brauciens ar plostu pa Rūjas upi. Īpašo specbalvu adrenalīna meklētājiem – pastaigu pa Taku kokos Sajūtu parkā Valmierā - dāvināsim klasei, kura būs iesūtījusi atraktīvāko balsošanas brīža fotogrāfiju.

 Šī ir laba iespēja pagūt vēl izkustēties dabā šoruden vai nopelnīt jau pavasara ekskursiju! 

KAS JĀDARA?

  • Dodieties uz klasi un pastāstiet par aktivitāti   “Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt”
  • Aiciniet izpētīt mājaslapu www.ainavudārgumi.lv sadaļu “SARAKSTS” un no 50 Vidzemes skaistākajām ainavām atlasīt 10 tīkamākās, par tām nobalsojot (katrs atsevišķi vai visa klase kopā)
  • Iemūžiniet balsošanas mirkli fotogrāfijā un atsūtīt to uz e-pastu ainavudargumi@vidzeme.lv līdz 2017. gada 15.oktobrim (norāde: Konkurss Vidzemes ainavu dārgumi)

KAD NOTIKS IZLOZE?

Apkoposim rezultātus un laimīgo uzvarētājklasi noteiksim 18.oktobrī. Uzvarētājus paziņosim Vidzemes plānošanas reģiona mājaslapā un Facebook kontā www.facebook.com/VidzemesPlanosanasRegions, kā arī sazināsimies personīgi, lai vienotos par balvas saņemšanu.

 

SVARĪGA PIEZĪME

Lai gan konkursā aicinām balsot par Vidzemes ainavām, jāpiezīmē, ka ikviens Latvijas iedzīvotājs katrā no Latvijas reģioniem var atlasīt līdz 10 ainavām, par kurām atdot savu balsi. Katra balss ir svarīga!

 

VAIRĀK PAR AKTIVITĀTI

Vidzemes plānošanas reģiona mājaslapā http://www.vidzeme.lv/lv/vpr_ jaunumi/47/131295/ , kā arī oficiālajā aktivitātes mājaslapā www.ainavudargumi.lv