search

Karjeras attīstības atbalsta pasākumi vidusskolai "Biznesa DNS"

Autors: Marija Nelsone

20. Novembris, 2018

Karjeras attīstības atbalsta pasākumi vidusskolai "Biznesa DNS"

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un  profesionālās izglītības ietādēs" ietvaros, vidusskolas skolēniem, katrai klašu grupai, tiek organizētas tikšanās un nodarbības ar biznesa jomas profesionāļiem, lai iepazītu viņu darba ikdienu, uzzinātu, kādas prasmes un personības īpašības palīdz šo profesiju pārstāvjiem veicināt savas karjeras izaugsmi.

7.novembrī 10.klases skolēni tikās ar SIA "Karameļu darbnīca" īpašnieci un vadītāju Ilzi Priževoiti. Ilze pastāstīja, kā "Karameļu darbnīca" 5 gadu laikā attīstījusies no maza vienistabas dzīvokļa līdz veiksmīgam uzņēmumam, ko atpazīst un novērtē gan Latvijā, gan ārzemēs.

12.novembrī 12.klases skolēni tikās un uzklausīja Jelgavas Biznesa Inkubatora vadītāju Ņikitu Kazakeviču, kurš pastāstīja par jaunu uzņēmumu dibināšanu un savu personīgo pieredzi uzņēmējdarbībā gan ārzemēs, gan Latvijā.

20.novembrī 11.klases skolēni tikās ar "Vitkovsky Music Agency" īpašnieku un dibinātāju Jāni Vitkovski. "Vitkovsky Music Agency" ir viens no vadošajiem aizskatuves, koncertu un mūzikas menedžmentu uzņēmumiem.Sadarbojas ar vadošajām apskaņošanas un gaismas tehnikas kompānijām. Strādā kopā ar grupām “Astro`n`out” un “Rīgas Modes”. Snieguši pakalpojumus tādos pasākumos kā XXV Vispārējie Dziesmu un Deju svētki, “Positivus” u.c.