search

Jauniešu forums "Jaunieši Var!"

Autors: Marija Nelsone

12. Novembris, 2018

Jauniešu forums "Jaunieši Var!"

Jauniešu forums „Jaunieši var!”

 

2018.gada 29.novembrī plkst.15:30

Alternatīvais bārs “Melno Cepurīšu Balerija”, Raiņa iela 28, Jelgava

 

2018.gada 29.novembrī no plkst.15:30 Alternatīvajā bārā “Melno Cepurīšu Balerija”, Raiņa ielā 28,  notiks Jauniešu forums „Jaunieši var!”.

 

Uz kopīgu diskusiju un sadarbības veidošanu kopā pulcēsies gan jaunieši no Jelgavas izglītības iestādēm un jauniešu organizācijām, gan studenti no Latvijas Lauksaimniecības universitātes, gan arī Jelgavas pilsētas pašvaldības un citi sabiedrības pārstāvji, lai jau vienpadsmito reizi atklāti diskutētu par jauniešiem aktuālām tēmām un kopīgiem spēkiem meklētu iespējamos risinājumus vairākiem izaicinājumiem jauniešu ikdienā. Šoreiz Foruma laikā tiks pievērsta uzmanība piecām jauniešiem svarīgām tēmām par: atbalstu jauniešu iniciatīvai, dažāda veida izglītības iespējām jauniešiem Jelgavā; brīvprātīgā darba iespējām un vērtību; jauniešu velmju “pasūtījumu” un atbildīgo īstenošanu; jauniešu informācijas instrumentiem u.c.

Foruma mērķis ir pilsētā dzīvojošās jaunatnes pilsoniskās apziņas un aktīvas pilsoniskās līdzdalības veicināšana, pārvarot atsvešinātību no valsts un pašvaldības institūcijām un uzturot dialogu starp jaunatni, sabiedrību un pašvaldību.

Foruma pirmajā daļā tiks sniegta videoinformācija  par „Jauniešu foruma 2017” rezultātiem un ideju realizāciju, pievēršot uzmanību konkrētām izmaiņām, darbībām, kas tika paveiktas situācijas pilnveidošanai. Foruma praktiskajā daļā, jaunieši darba grupas vadītāja vadībā stāstīs par savu personīgo pieredzi jaunatnes lietās Jelgavā, piedalīsies atklātā sarunā ar uzrunātajām amatpersonām, uzdodot viesiem tieši jauniešiem svarīgākos un aktuālākos jautājumus, kā arī sniegs dažādas idejas par jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanu Jelgavā un Latvijā kopumā. 

Aicinām jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kuriem ir iespēja un vēlēšanās paust savu viedokli, piedalīties Jauniešu forumā „Jaunieši var!”. Katra jaunieša viedoklis ir ļoti svarīgs pilsētai! Mūsu pilsētai, mūsu nākotnei!

 

Plašāka informācija un pieteikšanās Jauniešu forumam „Jaunieši var!” līdz š.g. 26.novembrim elektroniski (jelena.grisle@dome.jelgava.lv) vai pa tālruni 63022724, norādot vārdu, uzvārdu, organizāciju.

  Dalībnieku skaits ir ierobežots, ieeja tikai ar dalībnieka apstiprinājumu un saņemtiem ielūgumiem.

 

Forumu organizē JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar JPPI “Jelgavas izglītības pārvalde” u.c.