search

Visas Iespējas - platforma jauniešiem, kur meklēt savu nākošo iespēju izaugsmei!

Autors: Jelgavas Valsts ģimnāzija

7. Februāris, 2019

Visas Iespējas - platforma jauniešiem, kur meklēt savu nākošo iespēju izaugsmei!

6. novembrī tika dots starts interneta platformai “Visas Iespējas“, kas apkopo dažādas iespējas jauniešiem sevi pilnveidot - pieredzes apmaiņas braucienus, seminārus, apmācības, meistarklases, piedzīvojumus, u.c.

Platforma “Visas Iespējas” savieno aktīvos jauniešus ar organizācijām vietējā un arī starptautiskā mērogā, sniedzot iespēju atrast dažāda veida iespējas atbilstoši katra interesēm.

“Visas Iespējas” ir 6 jauniešu attīstīts projekts, kas ieguvis sociālā uzņēmuma statusu. Vidējais jauniešu vecums nepārsniedz 23 gadus, tāpēc viņi paši labi pārzina, kas interesē mūsdienu jauniešus.

“Jauniešiem ir pilns ar iespējām! Tikai bieži demotivē to grūtā atrašana kopējā informācijas biezenī un bez draugu vai skolotāju padalīšanās ar informāciju, nu, nekādīgi…! Tāpēc mēs nākam pretī jauniešiem un apkopojam iespējas, lai tās būtu pieejamas un atrodamas vienkāršāk. Mēs ticam, ka šis projekts iegūs lielu popularitāti un spēs palīdzēt daudziem jauniešiem viņu personīgajā attīstībā. ” stāsta idejas autors un uzņēmuma dibinātājs Gustavs Upmanis.

“Visas Iespējas” ne tikai informē un iedvesmo jauniešus, kas meklē savu nākošo mērķi, bet arī aicina pašas organizācijas piedalīties lapas satura veidošanā un dalīties ar saviem projektiem un iespējām. Uz doto brīdi lapā atrodamas vairāk nekā 100 iespējas no vairāk nekā 50 organizācijām, un skaits katru dienu tiek papildināts gan ar vietējā, gan starptautiska mēroga iespējām. Tāpēc aicinām visas Latvijas organizācijas, kas strādā ar un priekš jauniešiem, pievienoties platformai un izmantot to, lai padarītu savas iespējas vēl redzamākas un pieejamākas jauniešiem.

Platformas meklēšanas un filtru iespējas ļauj katram jaunietim ērti apskatīt un atrast iespējas tieši viņam interesējošā kategorijā un nozarē. No darbnīcām, meistarklasēm, apmācībām, konferencēm un kino vakariem dažādās Latvijas vietās, līdz pat starptautiskiem jauniešu apmaiņas projektiem, iespējām piedalīties brīvprātīgā darba projektos vairāku mēnešu garumā - atliek vien izvēlēties, kā veidot savu nākotni!

Izmanto iespēju un apskati Visas Iespējas šeit: https://visasiespejas.lv/

 

Vairāk informācijas:
Gustavs Upmanis
info@visasiespejas.lv
+37128663646