search

Latvijas skolu orientēšanās kauss 2019

Autors: Marija Nelsone

5. Marts, 2019

Latvijas skolu orientēšanās kauss 2019

Latvijas Orientēšanās federācija ceturto gadu pēc kārtas aicina skolas no visas Latvijas piedalīties “Latvijas skolu orientēšanās kausā 2019”.

Sacensības 10. aprīlī norisināsies Mežaparkā un sāksies ar kvalifikāciju, kurā startēs visi pieteiktie dalībnieki. Pēc tam labākie katrā vecuma grupā startēs pusfinālā un pēc tam finālā.

Lai sacensībās piedalītos, jābūt skolas komandai, kuras sastāvā startē vismaz trīs dalībnieki, tostarp viena meitene, taču dalībnieku skaits no skolas nav ierobežots. Skolēni sacentīsies piecās dažādās vecuma grupās, kā arī skolu kopvērtējumā, kur vērtē katras skolas trīs labāko skolēnu kvalifikācijas skrējienu punktu summas.

Skolu kopvērtējumā 1. – 3. vietas ieguvēji saņem kausus. Labākajai skolai galvenā balva no SPORTident (elektroniskās atzīmēšanās skolu komplekts 1900EUR vērtībā) un sponsoru balvas. Otrās un trešās vietas ieguvēji skolu ieskaitē saņems orientēšanās sporta inventāru no „SUUNTO” un sponsoru balvas. Katras vecuma grupas 1. – 3. vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar medaļām un sponsoru balvām.

Dalība sacensībās ir bez maksas.

Pieteikšanās līdz 5.aprīlim pie Marijas Nelsones (e-klasē vai skolotāju istabā).

Plašāka informācija un sacensību nolikums pieejams mājaslapā - https://skolukauss.lof.lv