search

Apsveicam ar panākumiem!

Autors: Signe Lūsiņa

14. Marts, 2019

Apsveicam ar panākumiem!

9. martā tirdzniecības centrā Domina Shopping norisinājās Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu vērienīgākais pasākums CITS BAZĀRS pavasarī, kurā ar savām biznesa idejām un radīto produkciju apmeklētājus iepazīstināja 800 skolēni no visas Latvijas. Atrast sev noderīgas preces piedāvāja 270 skolēnu mācību uzņēmumi, kas sevi pierādījuši kā labākos vairāk nekā 400 komandu konkurencē.

Pasākumā pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda jaunos uzņēmumus vērtēja un apbalvoja septiņās nominācijās – Sociāli atbildīgs uzņēmums, Inovatīva biznesa ideja, Labākais stends, Labākā pārdošanas komanda, Komerciālākais produkts, Sociālo mediju komunikācija un Uz zināšanām balstīts produkts.

Jelgavas Valsts ģimnāzijas  SMU “Aktīvs Mītavā” sīvā konkurencē pierādīja sevi un ieguva nomināciju “Inovatīva  biznesa  ideja”. Uzņēmums, kurā darbojas 9.a klases skolēni Eduards Ošs, Anna Elizabete Lūsiņa un Eduards Rirdancis, piedāvā klašu kolektīviem dažādus saliedēšanās pasākumus, kā pārgājienus, orientēšanās spēles un izdzīvošanas  piedzīvojumus.