search

Erudīcijas konkursā “Interesanti man kā vēsturniekam/cei” 7.m1 klases komandai 2.vieta un zinošākā kapteine

Autors: Turlava Biruta

15. Aprīlis, 2019

Erudīcijas konkursā  “Interesanti man kā vēsturniekam/cei” 7.m1 klases komandai  2.vieta un zinošākā kapteine

Ceturtdien, 11.aprīlī, Pļaviņu novada ģimnāzijā notika erudīcijas konkurss skolu 6.-7.,  8.-9. un 10. – 12. klašu skolēniem ar zīmīgo nosaukumu “Interesanti man kā vēsturniekam/cei”.

Komandas sacentās savā starpā par ļoti saistošām tēmām: 6.-7. klašu grupā – latviešu tradicionālā kultūra un svētki, 8.-9. klašu grupas skolēniem tēma bija “Jaunlatvieši un Jaunā strāva”, bet vidusskolēnu erudīcija tika pārbaudīta par tēmu “Kurzemes-Zemgales hercogiste”. Konkursā kopumā piedalījās 41 komanda (164 dalībnieki), pārstāvot  16 skolas.

Mūsu skolu pārstāvēja trīs komandas 7.m1 ( A.Livandovskis, E.Beņķis, E.Pikša, E.Baško), 8.m. ( I.Reknere, P.Leite, A.Ulmane, T.A.Putniņš) un 10.m ( J.Pučinska, E.Ļetko, G.Laugale). 7.m1 klases komanda ieguva 2.vietu, komandas kapteine Estere Pikša tika atzīta par zinošāko kapteini savā vecuma grupā. Pārējās  komandas ieguva lielisku mācīšanās pieredzi.

Konkursa laikā skolotāji bija aktīvi līdzdalībnieki, jo viņiem bija iespēja apmeklēt trīs darbnīcas, kurās skolotāji dalījās savā mācīšanas un mācīšanās pieredzē.