search

Rasti pagaidu risinājumi norēķiniem ar Jelgavas iedzīvotāju un skolēnu kartēm

Autors: Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvalde

3. Februāris, 2020

Rasti pagaidu risinājumi norēķiniem ar Jelgavas iedzīvotāju un skolēnu kartēm

No 1. februāra tehnisku iemeslu dēļ, kas radušies pakalpojuma sniedzējam, daļai Jelgavas iedzīvotāju karšu un Jelgavas skolēnu apliecību īpašnieku nav iespējams norēķināties par pakalpojumiem, vai norēķinu veikšana ir apgrūtināta. Skolēniem un pensionāriem, kuriem neizdodas norēķināties par braucienu autobusā, izmantojot minētās kartes, brauciens tiks nodrošināts bez maksas uz laiku līdz tiks rasts tehniskais risinājums. Pakalpojuma saņemšanai skolēna ēdināšanai pašvaldības izglītības iestādēs noteikti pagaidu risinājumi.

Šobrīd Jelgavas iedzīvotāja un skolēna kartes izmantošana ir traucēta – nedarbojas, vai, veicot bezkontakta norēķinu apmaksa par pakalpojumu nenostrādā, bet ievietojot terminālī, apmaksa tiek veikta. Pašvaldība sadarbībā ar pakalpojuma sniedzējiem radusi pagaidu risinājumu norēķinu veikšanai, ja norēķināties neizdodas 5. līdz 12. klašu skolēni, kuriem pašvaldība piešķīrusi brīvpusdienas, izglītības iestādes ēdnīcā ēd, darbiniekam fiksējot pakalpojuma saņemšanu. Pilsētas sabiedriskais transports skolēniem, kuriem neizdodas norēķināties ar skolēna karti, uz laiku, līdz tiks rasts tehniskais risinājums, būs bez maksas.

Informācija par skolēnu un iedzīvotāju karšu tehnisko risinājumu tiek precizēta ar pakalpojuma sniedzēju un sekos tuvākajā laikā.

Autobusu vadītāji un apkalpojošais personāls skolu ēdnīcās ir informēti par karšu tehniskajām problēmām un risinājumu. Pārējie norēķinu veidi: abonementu biļetes – e-kartes, norēķinu kartes "VISA" un "MasterCard" un skaidras naudas norēķini darbojas ierastajā kārtībā. 

 

Lai precizētu personalizētu informāciju, aicinām vērsties SIA "Jelgavas autobusu parks" (tālrunis – 63022513), Jelgavas sociālo lietu pārvaldē (tālrunis – 63048914; 63007224) vai Jelgavas izglītības pārvaldē (tālrunis – 63012461; 63012482).