search

Pasākumi

01 Ceturtdiena

11:00

1. maija stafete

Hercoga Jēkaba laukums Sporta skolotāji

02 Piektdiena
03 Sestdiena
04 Svētdiena
05 Pirmdiena
06 Otrdiena

08:00

Tikšanās ar RSU pārstāvjiem

1.kabinets V.Pranča

14:15

Skolas teātra pirmizrāde „Šūpulis paradīzē”

Aktu zāle I.Vazdiķe

07 Trešdiena

11:30

Skolas koru piedalīšanās pilsētas svētku koncerta kopmēģinājumā

M.Branka

08 Ceturtdiena

08:00

10:20

Eiroparlamenta simulācijas spēle

Aktu zāle J.Ķusis

09 Piektdiena

08:00

12:45

11. klašu tikšanās ar ES Padomes sekretariāta projektu koordinatori Indru Kozlovsku

Aktu zāle M.Asarīte

13:35

10. klašu tikšanās ar Saeimas deputātu Viktoru Valaini „Eiropas Savienība un Saeima”

Aktu zāle V.Pranča

10 Sestdiena

10:00

Pilsētas skolu direktoru seminārs „Interešu konfliktu novēršanas jautājumi”

1.kabinets I.Bandeniece

12:00

SMU gadatirgus

pie kafejnīcas „Silva” S.Lūsiņa, Skolēnu padome

11 Svētdiena
12 Pirmdiena
13 Otrdiena

08:00

10. D klases jauniešu informatīvs pasākums par brīvprātīgo darbu

1.kabinets V.Pranča

15:00

Klašu audzinātāju pieredzes apmaiņas seminārs „Mana labākā 2013./2014. gada audzināšanas pasākuma pieredze”

Skolotāju istaba M.Asarīte

14 Trešdiena

12:45

7.,8. klašu skolēnu tikšanās ar ārstu A. Brēmani par veselīgu uzturu

Aktu zāle V.Pranča

15 Ceturtdiena

11:30

Inovāciju skolas noslēguma pasākums

L.Rāte

16 Piektdiena

11:00

12. klašu „Pēdējais zvans”

Aktu zāle M.Asarīte

12:00

9. klašu „Pēdējais zvans”

Aktu zāle L.Rāte

17 Sestdiena
18 Svētdiena
19 Pirmdiena

10:00

Latviešu valodas eksāmens 12. klasei

I.Bandeniece

13:00

Atvērto durvju diena nākamo 7. klašu skolēniem

L.Rāte

20 Otrdiena

13:30

Atvērto durvju diena nākamo 7. klašu skolēniem

L.Rāte

21 Trešdiena

10:00

9. klašu eksāmens latviešu valodā

I.Bandeniece

22 Ceturtdiena

10:00

9. klašu eksāmens latviešu valodā

I.Bandeniece

23 Piektdiena

10:00

Matemātikas eksāmens 12. klasei

I.Bandeniece

19:00

Zaļumballe vasaras noskaņās 9.-12. klasei

Skolas pagalmā M.Asarīte, skolēnu padome, klašu audzinātāji

24 Sestdiena
25 Svētdiena
26 Pirmdiena

10:00

Informātikas eksāmens

I.Bandeniece

27 Otrdiena

10:00

Vēstures eksāmens 12. klasei

I.Bandeniece

28 Trešdiena

15:00

Gada noslēguma pedagoģiskās padomes sēde

I.Bandeniece

29 Ceturtdiena

-- : --

Sporta diena 7.,8.,10.,11. klasēm

Sporta skolotāji, skolēnu padome, M.Asarīte

10:00

Bioloģijas eksāmens 12. klasei, Svešvalodas eksāmens 9. klasei

I.Bandeniece

30 Piektdiena

-- : --

Piedalīšanās pilsētas svētku gājienā

M.Asarīte, klašu audzinātāji, sporta skolotāji

31 Sestdiena