Pasākumi
Februāris, 2018
-- : --
Seminārs vecākiem “Kompetenču pieeja mācību saturā”
09:00
Pilsētas mājturības un tehnoloģiju olimpiāde 8.-12.klašu skolēniem
ZRKAC S.Dārzniece
14:00
Jelgavas pilsētas skolēnu pašpārvalžu pieredzes apmaiņas seminārs.
145 M.Asarīte
09:00
Pilsētas matemātikas olimpiāde 9.-12. klašu skolēniem
Tehnoloģiju vidusskola J.Dūrējs
10:00
Skolas krievu valodas olimpiāde 7.,8. klašu skolēniem
I.Ivanova
09:00
Administrācijas sanāksme.
252. I.Bandeniece
12:00
ZPD aizstāvēšana sekcijās:Bioloģijas, pedagoģijas, psiholoģijas, ekonomikas,zemes zin ātnes, vides zinātnes, ķīmijas, veselības zinātnes.
241., 246., 247., 248. kabineti E. Slokenberga, A. Spirģe, R. Matrosova, I.Bandeniece
15:30
Skolotāju informatīvā sanāksme.
145. kab. I.Bandeniece
12:00
ZPD aizstāvēšana sekcijās: matemātikas, vēstures, tieslietu, fizikas, inženierzinātņu, informātikas, kulturoloģijas, mākslas.
247., 246., 241., 150. E. Slokenberga, A. Spirģe, I. Liepa-Nagle, M. Asarīte
12:00
ZPD aizstāvēšana sekcijās: literatūrzinātne, cittautu valodniecība, politika, socioloģija.
241., 248. kabineti M. Asarīte, I. Bandeniece
12:00 - 15:30
Izmēģinājuma eksāmens matemātikā
12.M (322-2), 12.D (318-2), 12.A (146), 12.B (145)
09:00
Pilsētas krievu valodas olimpiāde 10.-12.klašu skolēniem
ZRKAC I.Ivanova
14:00 - 17:00
Supervīzija skolu komandām “Komandas darbs ar kompetencēs balstīta mācību procesa ieviešanu skolā”
145.kabinets E.Slokenberga
10:00
Zinātniski pētniecisko darbu konference.
317. telpa A. Spirģe
09:00
Administrācijas sanāksme.
252. I.Bandeniece
15:30
Projekta “Kompetenču pieeja mācību saturā” darba grupu sanāksme.
145. kab.
09:55
9. - 10. klašu skolēniem informatīvs pasākums par apmaiņas mācībām Eiropas valstīs.
145. kabinets J. Beitāne
11:05 - 12:55
Atklātās stundas latviešu valodā 9. kl.
251.,246.,146.,248. E.Indriksone
-- : --
Ēnu diena.
J.Beitāne, A.Štolca
10:00
Pilsoniskās izglītības kursi.
241 M.Asarīte, I.Strode
09:55 - 13:45
8. klašu meiteņu tikšanās ar skolas absolventi-ārsti Daigu Baranovsku.
155 M.Asarīte
11:45
Valentīndienas atskaņu pasākums.
1.stāva foajē pie dežuranta Skolēnu padome
09:00
Pilsētas matemātikas olimpiāde 7., 8. klašu skolēniem
4.sākumskola J.Dūrējs
09:05
Karjeras attīstības atbalsta pasākums"Karjera IT jomā".
145 J.Beitāne
10.m un programmēšanas grupas no 11.m, 11.d, 12.d, 12.m
09:00
Administrācijas sanāksme.
252. I.Bandeniece
15:30 - 17:00
Seminārs JVģ skolotājiem "SKOLĒNA KOGNITĪVĀS DARBĪBAS DZIĻUMA MĒRĪŠANA, IZMANTOJOT SOLO TAKSONOMIJU "
145. E.Slokenberga
Lektore I.France, SIIC LU vadošā pētniece
09:55
Karjeras pasākums 7.,8. klašu skolēniem "Darba pasaules iepazīšana".
145 A.Štolca
09:55
10. klašu skolēnu tikšanās ar Jelgavas Biznesa inkubatora pārstāvjiem.
115 J.Beitāne
13:05 - 14:35
"Ievads 3D projektēšanā". Nodarbību vada LLU lektore Inga Viļumsone.
324 A.Prančs
12.d, 12.m (programmēšanas grupas)
-- : --
Konkursa EKSELENCES BALVA 2018 fināls.
RVVĢ, LU Agnese Freiberga
10:00
Pilsētas ģeogrāfijas olimpiāde 10.-12.klašu skolēniem
ZRKAC I.Rumbeniece
09:00
Pilsētas krievu valodas olimpiāde 7., 8. klašu skolēniem
4.vidusskola I.Ivanova
14:00 - 17:00
Supervīzija skolu komandām “Komandas darbs ar kompetencēs balstīta mācību procesa ieviešanu skolā”
145.kabinets E.Slokenberga
08:30
Projekta “Kompetenču pieeja mācību saturā” pilotskolu vidusskolas posma komandas mācības.
A.Spirģe
08:30
Jelgavas pilsētas angļu valodas olimpiāde 8.klasei
ZRKAC I.Lokmane-Šabovica
11:00 - 15:00
Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001 ,,Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros 8.klašu skolēniem personīgās izaugsmes treniņš "JĀdara" (6.nodarbība)
253.kab. I.Liepa-Nagle
-- : --
Izstādes "Skola-2018"apmeklējums.
J.Beitāne
-- : --
MOT nodarbības 7.klasēs.
A.Ozoliņa, A.Lukjanovs, N.Rinkevica, J.Dūrējs, E.Indriksone
09:00
Administrācijas sanāksme.
252. I.Bandeniece
10:00
Pilsētas vācu valodas olimpiāde 8.klašu skolēniem
ZRKAC T.Dzidzēviča
15:30
Projekta “Kompetenču pieeja mācību saturā” darba grupu sanāksme.
145. kab.
-- : --
MOT nodarbības 7.klasēs.
A.Ozoliņa, A.Lukjanovs, N.Rinkevica, J.Dūrējs, E.Indriksone
6.,7.st.
"Ievads mikrokontrolieru programmēšanā". Nodarbību vada LLU lektors Armands Kviesis.
324 A.Prančs
12.d, 12.m (programmēšanas grupas)
-- : --
MOT nodarbības 7.klasēs.
A.Ozoliņa, A.Lukjanovs, N.Rinkevica, J.Dūrējs, E.Indriksone
10:00
Seminārs pilsētas skolu direktoriem “Kompetenču pieeja mācību saturā” .
JVĢ I.Bandeniece