Pasākumi
Maijs, 2018
10:00 - 13:25
Eksāmens ģeogrāfijā.
244.kabinets A. Spirģe
10:00 - 13:00
Eksāmens kulturoloģijā.
151. kabinets A. Spirģe
09:55
Svinīgais pasākums, veltīts 4. maijam 7.-9. klasēm.
LLU aula M.Asarīte
11:05
Svinīgais pasākums, kas veltīts 4. maijam 10.-12. klasēm.
LLU aula M.Asarīte
16:00
Grāmatas par Jelgavas Valsts ģimnāzijas vēsturi atvēršanas pasākums.
LLU aula M.Asarīte
10:00 - 13:25
Centralizētais eksāmens fizikā 12. klasei.
Jelgavas 5. vidusskola
-- : --
Erasmus+ projekta "IKT mācīšanas un mācīšanās procesā- aizraujoši, izaicinoši, interesanti" sanāksme Turcijā, Antālijā.
A.Ozoliņa
-- : --
Erasmus+ projekta "IKT mācīšanas un mācīšanās procesā- aizraujoši, izaicinoši, interesanti" sanāksme Turcijā, Antālijā.
A.Ozoliņa
09:00
Administrācijas sanāksme.
252. I.Bandeniece
15:30
Informatīvā sanāksme.
145. kab. I.Bandeniece
-- : --
Erasmus+ projekta "IKT mācīšanas un mācīšanās procesā- aizraujoši, izaicinoši, interesanti" sanāksme Turcijā, Antālijā.
A.Ozoliņa
-- : --
Karjeras pasākums 7.,8. klasēm "Amatam ir zelta pamats".
Sietspiede- 245.kabinets, Groziņu pīšana- 251.kabinets J.Beitāne, A.Štolca
-- : --
Erasmus+ projekta "IKT mācīšanas un mācīšanās procesā- aizraujoši, izaicinoši, interesanti" sanāksme Turcijā, Antālijā.
A.Ozoliņa
-- : --
Piedalīšanās Eiropas eksāmenā.
B.Turlava
09:00
Piedalīšanās Labo darbu festivālā.
ZRKAC Skolēnu padome
11:05
Tikšanās ar dzejnieci Māru Zālīti.
145 M.Asarīte
13:00
Kontrolpunkts orientēšanās spēlē.
Aiz kultūras nama Politikas klubs
-- : --
Erasmus+ projekta "IKT mācīšanas un mācīšanās procesā- aizraujoši, izaicinoši, interesanti" sanāksme Turcijā, Antālijā.
A.Ozoliņa
10:00
Eiroparlamenta simulācijas spēle.
145 J.Ķusis
-- : --
Erasmus+ projekta "IKT mācīšanas un mācīšanās procesā- aizraujoši, izaicinoši, interesanti" sanāksme Turcijā, Antālijā.
A.Ozoliņa
18:00
Olimpiāžu uzvarētāju apbalvošana
LLU aula I.Bandeniece
-- : --
Erasmus+ projekta "IKT mācīšanas un mācīšanās procesā- aizraujoši, izaicinoši, interesanti" sanāksme Turcijā, Antālijā.
A.Ozoliņa
-- : --
Erasmus+ projekta "IKT mācīšanas un mācīšanās procesā- aizraujoši, izaicinoši, interesanti" sanāksme Turcijā, Antālijā.
A.Ozoliņa
15:30
Projekta komandu sanāksme.
145. E.Slokenberga
Visiem projektā iesaistītajiem skolotājiem ierašanās obligāta
13:00
Atvērto durvju dienas pasākums 6. un 9.klašu skolēniem.
Jelgavas pils I.Liepa-Nagle, J.Dūrējs
3.sākumskolas skolēni un citi interesenti
13:00
Atvērto durvju dienas pasākums 6.klašu skolēniem.
Jelgavas pils I.Liepa-Nagle, J.Dūrējs
4.sākumskolas skolēniem
15:30
Skolas teātra studijas izrāde "Kur ir Valdis?"
251 A.Leite-Straume
11:00
Pēdējā zvana pasākums 12. klašu skolēniem.
LLU aula M.Asarīte
12:00
Pēdējā zvana pasākums 9. klašu skolēniem.
LLU aula M.Asarīte
-- : --
Projektu nedēļa .
10:00 - 17:00
Eksāmens informātikā 11. un 12. klasei.
253., 251., 241., 321., 324., A. Prančs
-- : --
Karjeras pasākums "Strādā eksperimentējot" 7., 8. klasēm 158. kabinetā 10., 11. klasēm 156. kabinetā
J.Beitāne, A.Štolca
09:00
MOT nodarbība 7.d klasē
N.Rinkevica
10:00 - 14:10
Centralizētais eksāmnens latviešu valodā 12. klasei.
253., 251., 241., 246., 247. I. Bandeniece
10:00
Eksāmens latviešu valodā 9. klasei.
253., 251., 241., 246., 247., 248.,244. I. Bandeniece
10:00
Eksāmens latviešu valodā 9. klasei.
253., 251., 241., 246., 247., 248.,244. I. Bandeniece
09:00
Āra aktivitāšu diena 7.,8 klasēm
Pasta sala S.Lūsiņa, L.Nagle, A.Anškins
12:00
Āra aktivitāšu diena 10.,11.klasēm.
Pasta sala S.Lūsiņa, L.Nagle, A.Anškins
10:00
MOT nodarbība 7.m un 7.b klasē
145., 248.kab. A.Ozoliņa, J.Dūrējs
-- : --
Sadarbības un līdzdalības caurvijas 4.diena
A.Spirģe
10:00 - 14:10
Centralizētais eksāmens matemātikā 12. klasei.
253., 251., 241., 246., 247. kabineti I. Bandeniece
11:00
MOT nodarbība 7.m klasē
J.Dūrējs
17:30
Svētes iela
Pilsētas svētku gājiens.
10:00 - 13:45
Centralizētais eksāmens Latvijas un pasaules vēsturē 12. klasei
Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola
15:30
Informatīvā sanāksme. Mācīšanās grupu dalībnieku prezentācijas. Vīzija par nākamā gada mācīšanās grupu organizēšanu.
145. I. Bandeniece, E.Slokenberga
Gaidām visus skolotājus!
08:15 - 11:00
MOT nodarbība 7.b klasē
245 A.Ozoliņa
10:00 - 12:00
Eksāmens svešvalodās 9. klasei rakstu daļa.
253., 251., 241., 246., 247., 248.,145. I. Liepa -Nagle
13:00
Svešvalodu eksāmens 9. klasei mutvārdu daļa.
245., 249., 244., 157. I. Liepa -Nagle
10:00 - 13:05
Centralizētais eksāmens bioloģijā.
253., 251., 241. I. Bandeniece
15:30
Gada noslēguma pedagoģiskās padomes sēde.
145. kabinets I. Bandeniece
19:00
Zaļumballe.
Pils saliņa Skolēnu padome, 11.M
-- : --
Liecību izsniegšana.
Klašu audzinātāji